Co zawierają skuteczne kremy przeciwtrądzikowe?

Niektórzy nawet nie wiedzą o tym, że złoto jest wykorzystywane w kosmetyce. Nanozłoto to substancja, która wpływa na skórę upiększająco. Działa również na zmarszczki, spłycając je i zapobiegając powstawaniu nowych. Nanozłoto stymuluje procesy oczyszczania się organizmu za pomocą drogi skórnej. Jest odpowiedzialne także za stymulację syntezy kolagenu. Poza tym substancja ta pozytywnie wpływa na rekonstrukcję tkanki skórnej. Wykazuje również, działanie kojące oraz antybakteryjne. Powoduje efekt rozświetlonej i i pełnej blasku cery. Jest bardzo skuteczna w leczeniu trądziku, dlatego kremprzeciwtrądzikowy, który wybierzemy, powinien tę substancję zawierać. 

Kremy na trądzik – działanie

Kremy przeciwtrądzikowe przeważnie działają wyłącznie na wypryski przez leczenie polegające na wysuszaniu zmian chorobowych. Skóra, która jest poddana działaniu takiego kremu, natychmiast potrzebuje kolejnego specyfiku, jakim w tym przypadku jest łagodzący krem na trądzik. Krem łagodzący to taki, który zawiera naturalne składniki, jak na przykład wyciąg z lukrecji, dający działanie kojące skórze. Warto wiedzieć, że aby krem przeciw trądzikowi był skuteczny, musi być lekarstwem i kosmetykiem pielęgnacyjnym za jednym razem. Najważniejsze, aby krem przeciwtrądzikowy, na jaki się zdecydujemy, nie przesuszał naszej skóry, a  zamiast tego głęboko ją nawilżał. Wszystkie naturalne składniki nie tylko mają leczyć już powstałe objawy trądziku, ale również mają zapobiegać powstawaniu nowych zmian chorobowych. Krem przeciw trądzikowi musi więc działać kompleksowo.

Dobry krem ma naturalne składniki

Naturalne składniki to przyczyna sukcesu kremu przeciwtrądzikowego!Krem, który łączy te wszystkie cechy, to Sevolium. W swoim składzie zawiera on wcześniej wspomniane nanozłoto, które poza tym, że silnie działa przeciw trądzikowi, to odmładza naszą skórę, spłycając zmarszczki, zapobiegając nowym i nadając blasku cerze. Skład tego kremu wyróżnia się bogactwem naturalnych składników, takich jak na przykład:

  • wyciągi z kory i liści,
  • ekstrakt z nagietka,
  • wcześniej wspomniane nanozłoto,
  • wyciąg z ziela fiołka trójbarwnego,
  • cynk,
  • wyciąg z drożdży,
  • miedź.

 

Wszystkie składniki, poza tym, że efektywnie walczą z trądzikiem, to jeszcze wspomagają procesy głębokiego nawilżenia oraz wyregulowania produkcji sebum. Krem Sevolium to także kosmetyk upiększający, dzięki substancji jaką jest nanozłoto. To dzięki temu składnikowi krem powoduje, że skóra w efekcie staje się rozświetlona i pełna blasku. Koloryt cery zostaje wyrównany, wszelkie zaczerwienienia zredukowane a podrażnienia złagodzone.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *